швидка
допомога

В контексті реформування системи охорони здоров’я та змін, Міністерство охорони здоров’я вводить нові правила виклику служби екстреної допомоги. Згідно з ними, бригада медичної допомоги гарантовано виїжджатиме на екстрені випадки.

Приватна швидка медична допомога
- альтернатива державним службам швидкої допомоги

І на це є ряд вагомих причин:

По-перше, державна швидка допомога з об’єктивних причин фізично не може забезпечити вчасне виконання викликів, кількість яких постійно зростає.

По-друге, - заборона на законодавчому рівні щодо виїзду на виклики, які не відносяться до категорії екстрених, наприклад – транспортування пацієнта з лікарні додому, транспортування на обстеження, міжлікарняні перевезення та ін.

Приватна швидка невідкладна медична допомога AMBU.com.ua приїжджає на виклик до пацієнта і надає всю необхідну допомогу на місці, або ж, за потреби, транспортує його на лікування чи діагностику у спеціалізований (приватний або державний) медичний заклад на території України та за кордон.

Перелік послуг, які надає наша приватна швидка медична допомога:

Транспорт нашої приватної швидкої невідкладної медичної допомоги

Транспортування/госпіталізація пацієнта забезпечується спеціалізованим автомобілем швидкої медичної допомоги – оснащеним спеціальними світловими і звуковими сигнальними пристроями транспортний засіб швидкої медичної допомоги типу В, призначений для перевезення пацієнтів у невідкладному стані та обладнаний для надання екстреної швидкої медичної допомоги відповідно до національних стандартів щодо такого виду транспорту, що підтверджено висновком науково-технічної експертизи №481799 від 09.10.2017р., виданого ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ».

У комплект входять дефібрилятор, електрокардіограф, кисневий балон з редуктором, ларингеальні маски для забезпечення штучної вентиляції легень, медичний відсмоктувач, набір шин для фіксації кінцівок у разі їх перелому або вивиху, багаторозмірний комірець для хворих з переломом або іншою травмою шиї. Обладнаний сучасними багатофункціональними ношами та пневмоматрацем, які дозволяють транспортувати пацієнта у правильному положенні.

Переваги приватної швидкої невідкладної медичної допомоги AMBU.com.ua

швидка допомога (Львів)- 0-800-400-911

Працівники приватної швидкої невідкладної медичної допомоги AMBU.com.ua
— це висококласні фахівці, які мають досвід роботи у складі виїзної бригади служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

фото Мирослав Талаш: приватна швидка допомога

Мирослав Талаш

Лікар медицини невідкладних станів (вищої кваліфікаційної категорії)

З 2008 по 2017рр. працював у «Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», лікарем медицини невідкладних станів. З 2012 завідувач відділу медицини катастроф.

Освіта:

Курси:

фото Арсен Чалідзе: приватна швидка допомога

Арсен Чалідзе

Фельдшер (вища кваліфікаційна категорія)

З 1996 по 2017 фельдшер швидкої медичної допомоги «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

З 2012 по 2017 керівник юридичного відділу «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Освіта:

Курси:

приватна швидка допомога - 0-800-400-911

Швидка (невідкладна) допомога в приватному закладі - вимоги законодавства

Право на медичну допомогу є одним з ключових прав особи, закріплених Конституцією України.

В який спосіб відбувається реалізація даного права особи при зверненні по швидку допомогу до приватного закладу охорони здоров’я?

Екстрена медична допомога - виконання певних невідкладних організаційних, діагностичних й лікувальних заходів, направлених на порятунок і збереження життя особи, яка знаходиться у невідкладному стані, а також мінімізацію впливу на її здоров’я наслідків такого стану.

Ключовим моментом для надання екстреної медичної допомоги є саме знаходження особи у невідкладному стані, тобто раптове погіршення фізичного або ж психічного здоров’я особи, що становить пряму (невідворотну) загрозу для життя й здоров’я як цієї особи, так і оточуючих.

Систему екстреної медичної допомоги становить сукупність закладів охорони здоров’я і їх структурних одиниць, що покликані забезпечувати організацію й надання екстреної медичної допомоги, а саме центри екстреної медичної допомоги й медицини катастроф, станції, бригади та відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги., а управління центрами екстреної медичної допомоги покладено на Раду міністрів АРК, Київську і Севастопольську міські, обласні державні адміністрації.

Виходячи з наведеного - питання забезпечення, організації та надання екстреної медичної допомоги знаходяться виключно в компетенції держави, її органів та центрів екстреної медичної допомоги й медицини катастроф.

Швидка (не екстрена) медична допомога, яка надається приватними закладами

Приватні (недержавні) заклади охорони здоров’я, які мають відповідну ліцензію на медичну практику, можуть приймати звернення від осіб, що потребують не екстреної медичної допомоги.

Неекстреними вважають звернення особи, стан якої не є невідкладним, а саме:

Приватні заклади охорони здоров’я можуть провадити господарську діяльність з медичної практики, направлену на надання не екстреної медичної допомоги та медичного обслуговування.

Транспортування хворих до приватного закладу охорони здоров’я

Надання медичної допомоги з виїздом кваліфікованого медичного персоналу за місцем проживання (перебування) пацієнта передбачено ліцензійними умовами з медичної практики.

Приватний медичний заклад здійснює транспортування осіб, що потребують медичної допомоги, з використанням власного автотранспорту в рамках здійснення діяльності з медичної практики, при цьому таке транспортування не є окремою послугою з перевезення, тому окремої ліцензії на надання послуг з перевезення не потребує.

Автомобіль швидкої медичної допомоги є спеціалізованим транспортним засобом, має світлові та сигнальні пристрої (проблисковий маячок синього кольору) та відповідає чинним вимогам ДСТУ.

Нормативна база:

7 логістичних кроків до безпечного перевезення пацієнта (хворого):

 1. 1. вивчення медичної документації та оцінка ризиків
 2. 2. узгодження "госпіталізації" за місцем призначення
 3. 3. оцінка об'єктивного стану пацієнта та ризику траспортування
 4. 4. складання індивідуального плану лікувально-діагностичних заходів під час траспортування
 5. 5. медичний супровід та перевезення хворого (пацієнта)
 6. 6. контроль диспечера за GPS-трекером та телемедичний асистанс по маршруту
 7. 7. завершеальний етап перевезення пацієнта (хворого)
приватна швидка допомога - 0-800-400-911

Медичне
транспортування хворих

Перевезення хворих та медичний супровід в межах України та за кордон.

Категорії для транспортування хворого:

 • з дому в медичний заклад
 • з мед закладу в мед заклад
 • з мед закладу додому

Виїзд до пацієнта
на вимогу

Виїзд фахівця у складі спеціалізованої бригади на виклик:

 • лікар медицини невідкладних станів
 • лікар неонатолог-педіатр
 • лікар кардіолог дитячий
 • лікар невропатолог дитячий

Медичний супровід,
обслуговування заходів

Сфера, де застосовується:

 • медичний супровід в наземному, повітряному та водному транспорті
 • спортивні заходи
 • масові заходи
приватна швидка допомога Ambu

Наша швидка невідкладна допомога це:

Контакти:

tel.: +380508810-911

tel.: +380672358042

tel.: +380503412442

We speak your language:

POL GBR GER FRA SRB

приватна швидка допомога - 0-800-400-911